Seafarer - Andrzej Szklarski

Organizacja rejsów morskich i szkoleń specjalistycznych dla żeglarzy

Gdynia - dokąd wiatr poniesie - Gdynia
14 do 21 czerwca 2021
WOLNE MIEJSCA

Gedania, to duży i znakomicie wyposażony jacht ze wspaniałą historią. Długość jachtu wynosi ponad 23 m, więc przy odrobinie szczęścia jest szansa na wypływanie magicznych 100 godzin na jachcie powyżej 20 m. Oczywiście gwarancji nie ma, ale próba zostanie podjęta. 

Poniżej nieco więcej szczegółów o rejsie.

INFORMACJA O REJSIE
Dokąd popłyniemy? To najczęściej powtarzane pytanie i niestety odpowiedź prosta nie jest. Popłyniemy tam gdzie warunki pandemiczne i wiatrowe pozwolą nam płynąć. Chciałbym również maksymalnie wykorzystać warunki wiatrowe. Czyli planuję dużo żeglowania i maksymalnie mało pracy silnika. Na pewno nie popłyniemy do państw, w których groziłaby nam kwarantanna. Być może popłyniemy do Szwecji to będzie Gotlandia, może Olandia, a może jakiś inny szwecki port.
Inna możliwość, to któryś z portów łotewskich, np. Liepaja. W Liepaji zawsze byliśmy mile widziani, ale jak już wspomniano wszystko zależy od ograniczeń pandemicznych. Niestety z ubiegłorocznych doświadczeń wynika, ze Litwa, Łotwa i Estonia, bardzo długo utrzymywały restrykcje w przekraczaniu granic. Jak będzie
w tym roku? Zycie pokaże.
Generalnie planuję dużo żeglowania i żeglarskiej roboty. W końcu jak "orać" morze, to gdzie jak nie na Bałtyku?
KOSZT REJSU

Opłata kojowa - 1 140.00 PLN  płatne przelewem w dwóch ratach na konto Seafarer - Andrzej Szklarski,
Składka na kasę jachtową: 490.00 PLN - składka zbierana jest na burcie jachtu i jest w dyspozycji załogi. Ze składki na kasę jachtową dokonuje się zakupu prowiantu, paliwa i opłat portowych. Uwaga, w przypadku niepełnego składu załogi składka na kasę jachtową może ulec zwiększeniu.  UWAGA! Najprawdopodobniej popłyniemy w niepełnym składzie i w związku z powyzszym nalezy się liczyć z koniecznością powiększenie sugerowanej składki na kasę jachtową. Jaka to będzie kwota i czy w ogóle składka zostanie powiększona? O tym zdecyduje Załoga w trakcie trwania rejsu.
Kaucja zwrotna w wysokości 50 EUR lub 250 PLN. W przypadku braku uszkodzeń kaucja w całości wraca do uczestników rejsu

HARMONOGRAM WPŁAT
  • I rata w wysokości 500.00 PLN - w momencie zapisania się na rejs
  • pozostała kwota w dowolnym terminie ale z takim wyliczeniem, aby cała kwota znalazła się na koncie Seafarer - Andrzej Szklarski najpóźniej w dniu 31 maja 2021
Wpłaty należy dokonać przelewem na konto:

Seafarer- Andrzej Szklarski
93 1050 1764 1000 0092 2268 6504
Tytuł wpłaty: "Gedania 2021"

KOSZTY DODATKOWE
  • koszt podróży do portu zaokrętowania i wyokrętowania,
  • koszt ubezpieczenia od NNW i KL za granicą /każdy z uczestników ubezpiecza się indywidualnie/
UBEZPIECZENIE NNW i KL
Każdy z uczestników rejsu powinien we własnym zakresie wykupić polisę od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczenia kosztów leczenia za granicą. Polisy można wykupić w dowolnym towarzystwie ubezpieczeniowym. W przypadku wątpliwości jaki zakres ubezpieczenia polisa powinna obejmować zalecamy kontakt ze zaprzyjaźnioną z Seafarer - Andrzej Szklarski, Agencją Ubezpieczeniową Piotr Stycunów. Piotr jest doświadczonym kapitanem jachtowym, pasjonatem żeglarstwa i fachowcem w dziedzinie ubezpieczeń dla żeglarzy.
W zapytaniu o ofertę proszę powołać się na firmę Seafarer - Andrzej Szklarski


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Wypełnienie formularza zgłoszeniowego jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby organizacji rejsu na s/y Gedania w terminie 14 do 21 czerwca2020.

Administratorem danych osobowych jest Seafarer - Andrzej Szklarski. Dane te nie są w żaden sposób udostępniane innym firmom i podmiotom.

Po zakończeniu rejsu wszystkie dane osobowe są niezwłocznie usuwaneZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

##formIDf7f586d4c5bfa0503286e4c3ba2d94c2end##
 
Zachęcam do wpisania się na listę adresową Seafarer - Andrzej Szklarski. W ten sposób uzyskiwać będziesz wszystkie bieżące informacje o organizowanych szkoleniach i rejsach.  UWAGA: NIE SPAMUJEMY!
Wpisane adresy email są wykorzystywane tylko i wyłącznie przez Seafarer - Andrzej Szklarski. Adresy nie są nikomu sprzedawane ani udostępniane nieodpłatnie.

##formID4505e01f58d745e3945fca5f57964d0eend##