Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

 

W mojej ofercie są dwa rodzaje kursów radarowych dedykowanych żeglarzom.

  • radar/ARPA na poziomie operacyjnym - to najbardziej zaawansowany kurs, przeznaczony dla osób, które mają zamiar lub pełnią funkcje oficerskie na dużych jachtach, takich jak np. Pogoria, Kapitan Borchardt, Fryderyk Chopin, Zawisza Czarny itp. Kurs kończy się egzaminem i wydaniem przez Urząd Morski w Gdyni, międzynarodowego świadectwa operatora radar/ARPA na poziomie operacyjnym, uprawiającego do pełnienia wachty nawigacyjnej na każdym statku. Kurs jest realizowany przy współpracy ze Studium Doskonalenia Kadr Akademii Morskiej w Gdyni.

          WIĘCEJ TUTAJ

 

W PRZYGOTOWANIU

  • kurs obsługi radaru level 1 - jest to kurs przeznaczony dla żeglarzy pływających na jachtach wyposażonych w radar, którzy chcą poznać podstawowe zasady obsługi i eksploatacji radarów jachtowych w zakresie przydatnym żeglarzowi. Każdy z uczestników otrzymuje zaświadczenie o przeszkoleniu z zakresu obsługi radarów jachtowych wydane przez Seafarer - Andrzej Szklarski.
Termin rejsu
29.07 do 7.08.2018
Najnliższy termin
23 do 24.06.2018
Termin rejsu
12 do 19.05.2018

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A

Pola oznaczone * są wymagane.

Pozyskane dane są wykorzystywane wyłącznie do przesyłania informacji o działaniach i zamierzeniach Seafarer - AS i nie są udostępniane ani odsprzedawane innym podmiotom i osobom.

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?