Seafarer - Andrzej Szklarski

Organizacja rejsów morskich i szkoleń specjalistycznych dla żeglarzy

OPINIE, UWAGI, KOMENTARZE O SEAFARER - ANDRZEJ SZKLARSKI

Droga Uczestniczko, drogi Uczestniku rejsów lub kursów organizowanych przez Seafarer - Andrzej Szklarski. W tym miejscu możesz podzielić się swoją opinią, uwagami lub komentarzem, dotyczącym kursu lub rejsu, w którym uczestniczyłaś, uczestniczyłeś.
Wszystkie wasze opinie, komentarze i uwagi, bez względu na to czy będą to wpisy pozytywne, czy negatywne, są mile widziane. Żaden z Waszych wpisów nie zostanie poddany jakiejkolwiek cenzurze.
Niestety jak na razie opinie mogą umieszczać wyłącznie użytkownicy FB. Jest to oczywista niedoskonałość, która nie wynika ze złej woli, a jedynie z możliwości kreatora, przy pomocy którego tworzona jest ta strona.

Pozdrawiam i zachęcam do aktywności
Andrzej Szklarski

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zachęcam do wpisania się na listę adresową Seafarer - Andrzej Szklarski. W ten sposób uzyskiwać będziesz wszystkie bieżące informacje o organizowanych szkoleniach i rejsach.  UWAGA: NIE SPAMUJEMY!

Wpisane adresy email są wykorzystywane tylko i wyłącznie przez Seafarer - Andrzej Szklarski. Adresy nie są nikomu sprzedawane ani udostępniane nieodpłatnie.

##formID06de394a150d94585a30e7f39e4b849cend##